Prihlásenie

alebo
Ilustratívny obrázok
Dátum zadania
18. 9. 2023 20:43
Dátum vyhotovenia
28.09.2023 11:13 — 27.10.2023 11:13
Do expirácie
Expirovaná25. 9. 2023
Identifikátor
1745961
Miesto realizácie
Predpokladaná hodnota
1 500 — 7 000 €

Náhradné diely do výpočtovej techniky a periférií

Podrobný popis:
-predmetom verejnej zákazky sú náhradné diely do výpočtovej techniky a periférií
- technológia siete: duplex, typ vlákna: multimode OM2, špecifikácia vláknm: 50/125 µm, konektory: MTRJ/SC dĺžka: 3m
- technológia siete: duplex, typ vlákna: multimode OM4, špecifikácia vlákna: 50/125 µm, konektory: LC/SC, dĺžka: 1m , atď.

Lokalita:
- okres Zvolen

Termín pre podanie ponúk:
- 25.09.2023 do 11:14 hod.

Hodnota:
- 2.461,02 €
Dátum vyhotovenia:
28.09.2023 11:13 — 27.10.2023 11:13
Kritériá výberu:
- najnižšia cena
Získať kontakt Pokiaľ ste registrovaný dodavatel, prihláste sa.

Máme pripravené dopyty od verejných subjektov z Vašeho odboru

Zanechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme späť ohľadom prístupu k tomuto dopytu.

Odpovieme vám čo najskôr!

Odoslať
Čo je 123dopyt.sk

123dopyt.sk je najväčší dopytový systém v Slovenskej republike, ktorý využíva 80 545 dodávateľov zo všetkých kategórii podnikania. Mesačne spracujeme cez 3 tis. dopytov vo finančnom objeme viac ako 75 mil. €.

Používajú nás úspešné firmy
Logá našich partnerov

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach prehliadača.

Chránime vaše osobné údaje v súlade s nariadením Európskej únie o GDPR. Detaily tu.

© 2006—2024 B2M.CZ s.r.o. rada poskytuje pomoc potrebným ♥️. Všetky práva vyhradené.